Skip to content Skip to footer
confident-beautiful-woman-walking-building
GÜVENLİ , TEKNOLOJİK VE YERLİ

Otomatik Kapı Sistemlerimiz ile Kendinizi Güvende Hissedin

Firmamızın Yerli Üretimi olan fotoselli kapı ve diğer kapılarla hizmet vermekteyiz. Firmamız fotoselli kapıyı kaliteli işçilikle üretip siz müşterilerimize sunmaktadır. Gelişen Türk teknolojisinden faydalanarak üretilen kapımız 2 yıl garantilidir.

Sektördeki başlangıcımızdan, geçen yıllar içerisinde, “süreklilik” ve “en iyi” ilkesini çalışmalarımızın en başına koyduk. Firmamız en iyisini uygulamak adına sürekli kendini geliştirmekte ve ARGE çalışmaları yapmaktadır. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımızda üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimi sürekli artırmaktayız.

DÜRÜSTÜZ! Şeffaf olmaktan bugüne kadar bir zarar görmedik. NEŞELİYİZ! Sosyal olmayı, gülmeyi, hep birlikte eğlenmeyi seviyoruz. GENCİZ! Olgunluk çağımıza yaklaşıyoruz ama çok uzun yıllar sonra da genç olduğumuzu söylemek istiyoruz. YETENEKLİYİZ! Onlarca marka ve yüzlerce model ürünü başarıyla yönetiyoruz. YARDIMSEVERİZ! Toplumsal problemlere duyarlıyız, duyarlı olmayanları da davet ederiz.EMPATİ SAHİBİYİZ! Halden anlar ve çözüm ararız.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin kalite değerlerini sektörümüzün en yüksek değerine ulaştırmak. Ürünlerimizi yeni noktalara ulaştırmaya öncelik vermek. Ürün çeşitliliğini artırarak daha geniş kitlenin kullanımını sağlamak. Sürekli eğitimle sektörümüzdeki en yüksek İnsan Kaynağı potansiyeli desteği ile eğitimlerinde sürekliliği sağlayarak, misyonumuzda belirttiğimiz hedefleri maksimize etmek. Marka bilinirliğini ön plana çıkaracak faliyetlere daha fazla yatırım yapmak. Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak ürünleri üretmek amacıyla alternatif yatırım faaliyetleriyle ağırlık vermek. Yerli üretimimizi dünya piyasasında hak ettiği yere çıkartmak. Müşterilerimize , işimizle ve ürünümüzle %100 güven sağlamak.